KeepFit

O mnie

W przeciwieństwie do większości osób, które prowadzą fitnessowe blogi, nie jestem tylko pasjonatem czy hobbistą – ale człowiekiem, który sportem, treningami i dietetyką zajmują się zawodowo od wielu lat.

 

Dawid Woźniakowski – trener personalny, instruktor kulturystyki, specjalista ds. odżywiania i suplementacji. Od lat skutecznie pomaga osobom z poważnymi chorobami metabolicznymi, autoimmunologicznymi oraz zaburzeniami hormonalnymi. Specjalizuje się w ciężkich przypadkach. Zna potrzeby i problemy osób chorych jak nikt inny, ponieważ sam od ponad 10 lat cierpi na nieuleczalne zaburzenia hormonalne (hiperprolaktynemię) oraz nieuleczalną chorobę metaboliczną (hiperinsulinemię i insulinooporność). Niegdyś poważnie otyły i apatyczny, dzisiaj wysportowany, otwarty i pełen energii. Swoją wiedzą chętnie dzieli się podczas licznych wykładów i szkoleń, które prowadzi dla największych firm w kraju (m.in. T-Mobile, Samsung, Polsat, Grupa Medyczna Sandoz…).

Postanowiłem zostać trenerem osobistym, by pomagać ludziom w pokonywaniu przeszkód stojących na drodze ku lepszemu życiu.
Dawid Woźniakowski, trener osobisty

Zaufali mi między innymi: